Farma dyniowa pod Warszawą: Pumpkin Farm Warsaw


   Dyniowe farmy są od wielu bardzo popularne w USA, ale i do nas przywędrowało umiłowanie dyń jesienią. W całej Polsce powoli pojawiają się kolejne pumpkin farms. I my w stolicy możemy pochwalić się farmą dyniową pod Warszawą: pomiędzy Konstancinem, Ursynowem i Wilanowem na ul. Przyczółkowej 2k (bardzo blisko hotelu Mrówka, do którego można dojechać zjeżdżając ze Skarpy Ursynowskiej). Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda, ile kosztuje wstęp i czy oprócz dyń znajduje się na niej coś więcej - zapraszam do opisu mojej wizyty na farmie dyniowej Pumpkin Farm Warsaw.   Tak jak pisałam - do tej farmy dyniowej można dojechać autem albo komunikacją miejską (startujecie autobusem 710 lub 742 z metra Kabaty i wysiadacie na przystanku Warszawska 01). Wstęp jest... dla osób powyżej 18. roku życia darmowy, a za dzieci płaci się 20 zł. Uważam, że to jeden z najrozsądniejszych cenników, jakie miałam przyjemność widzieć. Nareszcie dorosły wchodzi gdzieś za darmo!
   Prawda jest taka, że dla dzieci znajduje się tam moc atrakcji: można pogłaskać króliczki, popatrzeć na kaczki, gęsi, alpaki; przejechać się taczką wokół dyń, iść na trampolinę, postrzelać do dyń... W związku z tym wyprawa na farmę dyń w weekend równa się wylądowaniu na Planecie Krzyczących Dzieciuchów;).
   Farma dyniowa jest duża, ale przyznam szczerze, że byłam rozczarowana jej rzeczywistym wyglądem - w konfrontacji z pięknymi kadrami na Instagramie, gdzie stanowi od kilku lat tło do zdjęć, wypada blado. Co ciekawe - jest kilka stanowisk zaprojektowanych jakby umyślnie do zdjęć, więc nawet jeżeli wybierzecie się tam w weekend jak ja, uda się Wam uchwycić kilka ładnych, dyniowych kadrów.

   Dynie na farmie dyniowej są nie tylko dodatkiem czy tłem do zdjęć - każda jest wyceniona, a zainteresowane osoby mogą kupić, którą tylko sobie wymarzą. Na Pumpkin Farm Warsaw znajdziecie kilkanaście rodzajów dyń :). Ja najbardziej lubię dynie hokkaido. 

   Więcej informacji na temat dyniowej farmy znajdziecie na ich www: http://farmadyn.pl/.Na całym świecie w miejscach dotkniętych Internetem powstają przestrzenie #instagramfriendly, co oznacza, że są to lokacje fantastycznie prezentujące się na Instagramie. Wiele z nich osiągnęło ten status przypadkiem, a inne zawdzięczają ten wdzięczny tytuł pracy sztabu specjalnie w tym celu zatrudnionych ludzi. My w Warszawie mamy farmę dyniową - znajduje się na wysokości Powsinia, pomiędzy Kabatami a Konstancinem (jako były lokals powiem, że nieopodal hotelu Mrówka!). Nie jest to tak widowiskowe miejsce, jak sądziłam, ale jest fajnie. Niestety dziś było tam mnóstwo ludzi z dziećmi, natomiast przyjemne jest to, że bilet dla dziecka kosztuje 20 zł, a dorośli wchodzą bezpłatnie. Co za miła odmiana! #dynia #instagramble #pumpkin #polskadziewczyna #polishgirl #dziewczyna #dziendobry #weekend #sobota #jesień #farmadyniowa #powsin #pumpkinfarmwarsaw
Post udostępniony przez 👠 Spinki I Szpilki 🎀🔮 (@spinkiiszpilki)Tanie mieszkanie Warszawa - jak wynająć mieszkanie w stolicy?


2 komentarze :

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates