Wegański Piknik na Polu Mokotowskim: hot-dogi bez mięsa, lody na ryżu i konfitura z dereni #Wege Bazar

   Dziś chciałabym Was poczęstować krótką relacją zdjęciową z wegańskiego pikniku, na którym byłam w ostatnią niedzielę tegorocznych wakacji. Przeglądając fotografie, pamiętajcie o tym, że wszystkie dostępne na stoiskach potrawy były w pełni wegańskie! Mnie nie mieści się w głowie, jak pomysłową istotą jest człowiek - a już zwłaszcza weganin. Na pikniku można było spróbować wegańskich: hot-dogów (z bułkami w trzech kolorach do wyboru!), lodów (na bazie ryżu), makaronu, wschodnich słodyczy, owoców dereni... Do wyboru, do koloru dla każdego!   Najbardziej zaskoczyły (i zachwyciły!) mnie lody - wyglądały dokładnie tak jak ich niewegańskie odbicia, natomiast smakowały nieco delikatniej, acz wciąż pysznie. Kokosowe przywiodły mi na myśl mleko kokosowe, a truskawkowe były kwaskowate jak pierwsze, letnie owocki!

   Impreza odbyła się na terenie Klubu Iskra na Polu Mokotowskim. Dobrze widzicie - oprócz leżaczków i sceny znajduje się tam również mały basen. Tłoczno, ale przyjemnie!

      Jest to wydarzenie organizowane cyklicznie, więc prawdopodobnie jeszcze będziecie mieć okazję się na nim znaleźć. By nic nie przegapić, polecam śledzić fanpejdż Wege Bazaru!

Publikowanie komentarza

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates