Tattoo Liner Eyeliner w pędzelku Kat von D

   W zeszłym tygodniu miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w uroczystej premierze marki Kat von D w Polsce. Marka oficjalnie jest już dostępna w Sephorze (zamówienia online), chociaż fizycznie kosmetyki będzie można nabyć od 22 września 2017 r. 
   Na szczęście moja kolekcja kosmetyków Kat von D, za sprawą obecności na tym evencie, powiększyła się o 100 % - postaram się zatem systematycznie wrzucać recenzje kolejnych produktów marki tak, byście we wrześniu wiedzieli, co warto zakupić.
   Te dwie gwiazdki na mojej twarzy namalowano Tattoo linerem Kat von D - to eyeliner w płynie posiadający ultra cienką końcówkę składającą się z 325 włosków. Nie osypuje się ani nie rozmazuje, jest wodoodporny i bardzo precyzyjny.
   Opakowanie linera jest matowe, co bardzo lubię w kosmetykach do makijażu - czy tylko ja wszystko brudzę podkładem?
   Produkty Kat von D są w 100 % wegańskie, a jednocześnie niezwykle napigmentowane. Podkreślam to, ponieważ te dwa określenia niezwykle rzadko występują w parze. Tutaj jednak mamy do czynienia z eyelinerem mającym zostawiającym na oku trwałe i nasycone kolorem kreski na oku, które nie rozmazują się przez cały dzień, ale bardzo szybko znikają po interwencji płynu do demakijażu.
   Podobno pisak, dzięki owym setkom włosków i specjalnej skuwce, ma nie zaschnąć do ostatniej aplikacji. Sprawdzę!
   Ja widzicie - tattoo liner daje olbrzymie pole do popisów wizażowych: można nim delikatnie podkreślić oko lub nadać spojrzeniu grubą oprawę, albo zaszaleć i namalować na powiece jakieś szalone wzory. Eyeliner Tattoo Liner będzie kosztować w Sephorze 89 zł.
   Czy znacie markę Kat von D? 

Eyeliner Tattoo Liner

1 komentarz :

  1. Ach też to znam. Większość moich kosmetyków jest uwalona podkładem. Co do eyalinera wydaje się bardzo fajny, aczkolwiek nie jest mi potrzebny i nie oszukujmy się nie jest to cenna zwykłego pisaka z rossmana. 😙😀

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates