Śniadanie w Charlotte Menora na placu Grzybowskim w Warszawie

   Odkąd wylądowałam z Martą (Kreuje Swoje Życie) na śniadaniu w Charlotte przy placu Grzybowskim, wiem, że muszę tam jeszcze wrócić. Zwłaszcza, gdy najdzie mnie ochota na słodkie rozpoczęcie dnia lub podlanie je z rana prosecco!

   Charlotte Menora to uroczy lokal, w którym można zjeść w przyzwoitej cenie spore, dekadenckie śniadanie - głównie na słodko, ale w jakim stylu!

   W menu znajdują się soki, lemoniady, rogaliki z czekoladą, naleśniki i czekolada do pieczywa, przygotowywana w lokalu. Jest przepyszna! Gotowe kompozycje śniadaniowe zamykają się w przedziale cenowym: 11-25 zł.
   Ta kanapka na ciepło to jedno z niewielu mięsnych dań w całej karcie - ta (chyba) była z pieczonym indykiem (11 zł). 

   Lokal znajduje się niedaleko metra Świętokrzyska - jest nieco ukryty pomiędzy budynkami wokół placu Grzybowskiego, ale na szczęście nie z powodu rozmiaru. To bardzo przestronne miejsce ze sporą salą wypełnioną wygodnymi stolikami i całkiem dużym ogródkiem. Chociaż to centrum miasta, miejsce wypełnia jedynie gwar rozmów. Obsługa to w większości radośni, młodzi ludzie doskonale wiedzący, z czego składa się poszczególna pozycja w menu. Bardzo polecam!


Charlotte Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

3 komentarze :

  1. Taką kanapeczkę chętnie bym zjadła ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale kusisz, jak będę w Warszawie, to chętnie odwiedzę ten lokal :)

    OdpowiedzUsuń
  3. rewelacja, ja uwielbiam słodkie śniadania

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates