MOJE ULUBIONE FILMY Z JULIĄ ROBERTS

   Jedną z moich ulubionych amerykańskich aktorek jest piękna Julia Roberts. Nigdy nie widziałam w jej ustach dżdżownic. Więcej! Gdybym mogła, to chciałabym wyglądać jak ona. W wieku młodzieńczych kompleksów wyobrażałam sobie, że jestem do niej podobna - ja: okrągła i niska blondynka.

   źródło: Internet

   Po Pretty Woman wyobrażałam sobie, że faktycznie życie może stać się baśnią, nawet jeśli Kopciuszek jest dziwką, a książę w co drugim filmie to Richard Gere. Przy Za wcześnie umierać płakałam jak bóbr. Wiem z autopsji, że z miłości można być z kimś także w chorobie. Nic to jednak nie definiuje na zawsze.

   U Allena Julia Roberts przeistacza się we wkurzającą neurotyczkę, ale i tak uwielbiam film Wszyscy mówią: kocham cię. Tylko Julii tam nie kocham, bo i ona nie kocha nikogo prócz siebie.

   I teraz mój ulubiony: Mój chłopak się żeni. Obejrzałam go z myślą, że to pewnie głupawy film na jeden raz przy piwie i popcornie. Błąd. To historia o tym opowiadająca o tym, że życie nie jest komedią romantyczną - niczego nie można zawrócić, miłość to nie plastelina, nie da się nią bawić. Drażni mnie Cameron Diaz, ale tu zagrała świetnie.

   Uciekająca panna młoda - film, który powinno się obowiązkowo puszczać na wieczorach panieńskich, chociaż większość owych panien myśli w tych kategoriach dopiero po ślubie lub przed rozwodem. Sama obejrzałam ten film ze dwadzieścia razy i do teraz nie wiem, jakie lubię jajka.

    Jutro o 19 możecie mnie spotkać w Multikinie w Złotych Tarasach na babskim seansie w trakcie Kina Na Obcasach, gdzie tym razem obejrzę Dzień Matki, czyli nowy film m.in. z Julią Roberts. Jestem go bardzo ciekawa, chociaż tytuł jest mało uniwersalny;).
   Już raz byłam na pokazie Kina Na Obcasach i powiem Wam, że fajnie tak usiąść z kilkoma dziesiątkami kobit, które śmieją się w tym samym momencie co ja i rozumieją pewne aluzje skierowane jedynie do kobiet. 
   Przed seansem będzie kilka konkursów - życzcie mi szczęścia, bo ostatnio mi nie dopisuje!
   Ktoś jeszcze wybiera się jutro na Kino Na Obcasach?

12 komentarzy :

 1. Jeju jak ja nie lubię tej aktorki... mega działa mi na nerwy

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię ją, za ten szeroki uśmiech, promienne spojrzenie, młodzieńczy urok, którym cały czas promieniuje. A z filmów tym naj niezmiennie pozostaje "Pretty Woman". Bajka w amerykańskim wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pretty Women ♥ kocham ten film

  Zapraszam:)) www.kobietynaobcasach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię filmy z jej udziałem :) kilka razy zastanawiałam się nad kinem na obcasach, ale jeszcze nie byłam na seansie.
  Zmiany nagłówka bardzo mi się podobają

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam te filmy i też je bardzo lubię ;) Nie wiedziałam nawet że grają taki film :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W "Erin Brokovich" podobała mi się bardzo, ale w "Pretty women" nie do końca. Co do idei kina na obcasach, to podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ach uwielbiam JUlie! Kocham ją wręcz, w tym raku muszę obejrzeć wszystkie filmy z jej udziałem, także na nowy też się wybiorę;)))

  OdpowiedzUsuń
 8. "Uciekająca panna młoda"- myślałam "no, dalej dziewczyno, dasz radę":D

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla.mnie jeszcze"sypiajac z wrogiem" 😉

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates