Happy 5th ANNYversary
URODZINOWA KOLEKCJA LAKIERÓW DO PAZNOKCI ANNY

   Wiecie, że marka ANNY skończyła w tym roku 5 lat? Z tej okazji w lutym w drogeriach Douglas pojawiła się jubileuszowa kolekcja Happy 5th ANNYversary składająca się z sześciu lakierów do paznokci. Ja mam trzy z nich: 365 let me entertain you, 074.60 party is started oraz top coat 272.80 confetti glam
   Wiecie, że w związku z tym, że miałam dokładnie tydzień temu w czwartek urodziny, to naiwnie pomyślałam w pierwszej chwili, że to Happy Birthday z tej właśnie okazji?;) Nie ma to jak nadęta blogerka urodowa;).
   (fot. Spinki i Szpilki)

   Bardzo lubię te markę głównie ze względu na letnie, pastelowe kolekcje i cudne flakoniki. Niestety pędzelki są dość precyzyjne i nie można za specjalnie nimi machać jak ja zwykłam, trzeba mieć precyzyjną rękę.
   W tym miejscu możecie zobaczyć, jak prezentują się ich kolory:
   (fot. Spinki i Szpilki)
   Zszokowała mnie zieleń - obawiałam się smutnej, wojskowej plamy na palcu, a zobaczyłam stylowy, butelkowy paznokieć. Czerwień oczywiście jest piękna i uwodzicielska, a dodatkowo jest najwdzięczniejsza przy aplikacji. Top Coat nieco rozczarowuje jak każdy brokat, kiedy to spodziewamy się grubej warstwy konfetti, a na pędzelku pojawia się kilka drobinek. Aaaa, bardzo dobrze (również czerwień!) się zmywa, nie odbarwia płytki ani nic. I te kokardki na buteleczkach się trzymają;).
   Podoba się Wam ta kolekcja?

6 komentarzy :

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates