POKAZ MODY RUBIN FASHION ORAZ 10. URODZINY FUNDACJI SZCZĘŚLIWE MACIERZYŃSTWO

   Wyobraźcie sobie, że 10 lat temu Odeta Moro (wtedy jeszcze Moro-Figurska) założyła fundację "Szczęśliwe Macierzyństwo". Instytucję, która działa na rzecz poprawy standardów opieki medycznej kobiet w ciąży - zarówno w dużych miastach jak i we wsiach oraz małych miasteczkach.
   Wiele kobiet w naszym biednym kraju nie ma możliwości dotarcia do fachowej pomocy medycznej w trakcie ciąży - z różnych powodów (finansowych, środowiskowych, rodzinnych itd.). Odeta Moro wykorzystała swoją popularność oraz znajomości wśród znanych telewizyjnych twarzy do pomagania kobietom. Fundacja "Szczęśliwe Macierzyństwo" organizuje spotkania na terenie całej Polski - dzięki nim wiele matek może poddać się np. bezpłatnemu USG. 
Zachęcam Was do zaglądania  na FB Fundacji: KLIK. Znajdziecie tam informacje o wszelkich działaniach "Szczęśliwego Macierzyństwa".

   Na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji 10-lecia fundacji Odeta Moro oraz takie gwiazdy jak Monika Pyrek, Marta Kulikowska, Monika Morozowska czy Agnieszka Wielgosz wystąpiły w pokazie najnowszej kolekcji ubrań marki Rubin Fashion.
   (materiały prasowe)
   Ubrania Rubin Fashion to nowoczesne, proste i kolorowe stroje nawiązujące do mody ulicznej. Ich krój jest stworzony dla ludzi z normalnymi sylwetkami - lubiącymi wyglądać i czuć się dobrze. Absolutnie polecam Wam zajrzeć na FB marki: KLIK. Mam od nich białą, bawełnianą koszulę, która kosztowała niewiele, a wygląda jakby była warta miliony monet;).
   Ja na pokazie postawiłam na pepitkę i aparat fotograficzny;). Kto zgadnie, gdzie jestem?;)

(materiały prasowe) Tak - siedzę pierwsza z lewej;).
   Jeżeli macie koleżankę, siostrę, ciocię, kuzynkę czy jakąkolwiek inną znajomą, która jest w ciąży i nie ma kogo poprosić o pomoc w tym ważnym czasie; nie ma pieniędzy na badania ginekologiczne, nie jest ubezpieczona, nie ma kogo zapytać o radę związaną z połogiem... Sprawdźcie, czy blisko miejsca jej zamieszkania pojawi się w najbliższym czasie fundacja "Szczęśliwe Macierzyństwo".
   Co myślicie o podobnych inicjatywach? No i czy podobają się Wam ubrania Rubin Fashion?;)

9 komentarzy :

 1. Świetne spotkanie, pięknie wyglądacie :D Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że spotkałaś się na pokazie z moją koleżanką z klasy z LO Małgosią Ohme (primo voto Sułowską). Gosia postawiła na róż. Z tego, co widzę, ile kobiet, tyle stylów, i to jest piękne.
  Pozdrowienia. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. takie fundacje są potrzebne i bardzo dobrze, ze powstają
  sporo jest kobiet, którym można i trzeba pomóc

  ładnie wyglądałaś, Aniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrze wiedzieć, że takie fundacje są w naszym zasięgu
  a pokaz i ciuszki świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło, że takie fundacje funkcjonują i pomagają w potrzebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne spotkanie i cudowna fundacja, która rzeczywiście może pomóc kobietom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajnie, że taką akcje zorganizowała:)
  Jak czasami słyszę jak traktuje się kobiety w ciąży u lekarza, nie wspominając już o samym porodzie to mi ręce opadają - jak bydło ... :( smutne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna akcja, choć firma Rubin Fashion jest u mnie niestety skreślona ze względu na nieprzyjemną sytuację z zamówieniem :-/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates