UŚMIECH, PROSZĘ!!! :)

   Stanowczo w życiu nie doceniamy roli uśmiechu. Mam tu na myśli wszystko - zarówno wizytę w aptece czy sklepie spożywczym jak i rozmowę kwalifikacyjną albo wyjście z psem na spacer. Wiele jest teorii na temat robienia dobrego, pierwszego wrażenia - jedni zwracają uwagę na dłonie, inni na włosy, a kolejni na zapach albo strój. Myślę jednak, że uśmiech można uznać za dość uniwersalne kryterium wywierania pozytywnych impresji.
   Uśmiechać może się każdy - to nic nie kosztuje i nie wymaga specjalnych umiejętności. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które sprawią, że uśmiech będzie jeszcze piękniejszy.


 Przede wszystkim - usta. Jeżeli są suche - zastosujecie balsam lub pomadkę (u mnie sprawdza się Rexaline). Zaś łuszczącą się skórkę na wargach należy usunąć specjalnym peelingiem (rekomenduję Pat&Rub). I zęby! Koniecznie zainwestujcie w dobrą pastę do zębów. Ja ostatnio używam Signal - "White Now Gold" oraz "Glowing White". Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza Signal w odsłonie "White Now Gold" - z dwóch powodów. Po pierwsze ta pasta to jeden z niewielu tego typu produktów z peelingiem, który naprawdę "ściera" zęby. To fantastyczna rzecz - polecam! Poza tym po użyciu "White..." zęby i język mają niebieski kolor. To z kolei dość psychodeliczne uczucie:).
   Ostatnią rzeczą, która jest niezbędna przy stworzeniu pięknego, szczerego uśmiechu... jest dobry humor:). Z czego dziś się cieszycie?:)

15 komentarzy :

 1. Święta prawda. Uśmiech to podstawa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Peelingu uzywam z Lusha Bubble gum a co do Last lubie Oral b

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety coraz cześciej mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają i skupiając suę na paznokciach czy tuszu do rzęs, zapominają, że najlepsza szminka nie będzie wygladała dobrze przy zaniedbanych zębach. Bardzo lubiłam serum Rexaline wiec ciekawa jestem tego balsamu do ust;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mawiają, że dłonie są naszą wizytówką, ale zarówno piękny uśmiech przy zadbanych zębach wiele o nas świadczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten peeling do ust z Pat&Rub z chęcią bym wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ohh peeling chodzi za mna wiec jutro sama sobie jakis zrobie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne produkty a łyżą można "drążyć" wszystkie owoce. Arbuz ładnie wychodzi. Możesz kupić w każdym większym markecie przy kuchennych akcesoriach, w Duce lub Ikea, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja jestem uzależniona od past wybielajacych

  OdpowiedzUsuń
 9. Co do past to ja mojęuzywać tylko elmexu, mam słabiutkie szkliwo:(

  OdpowiedzUsuń
 10. Na uśmiech na szczęście nie narzekam a wybielam zęby paskami Blend-a-med :)
  Odwiedź i mnie czasem :))

  OdpowiedzUsuń
 11. Do peelingu ust uzywam zwykłej szczoteczki do zębów, tania i starcza na długo :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się co do roli dobrego humoru. Tylko czasem trudno o niego...

  OdpowiedzUsuń
 13. Ta nowa pasta Signal brzmi ciekawie, niebieski kolor:-) Poszukam jej:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates