Co pisać? Wy mi powiedzcie:)

   Jestem właśnie w Katowicach - pierwszy raz od dawna wyjechałam służbowo poza Warszawę. W dodatku do miasta, którego kompletnie nie znam i w którym nigdy nie byłam! Nie mam za wiele czasu na zwiedzanie, ale udało mi się przespacerować koło słynnego Spodka (zresztą mieszkam niedaleko;)). Niesamowicie wygląda wśród ciemnej nocy - jak tęczowy statek kosmiczny.
   Znacie Katowice? Gdzie warto pójść? Tym razem na pewno mi się nie uda, ale następnym postaram się z nich skorzystać - zatem: piszcie!
   Wy, czyli moi Czytelnicy, jesteście częścią tego bloga. Czy w związku z tym chcielibyście, żebym poruszyła jakieś konkretne tematy, których warto poczytać, a ja do tej pory nie pomyślałam o nich? Może powinnam więcej pisać o odchudzaniu, seksie, jedzeniu, kosmetykach, książkach czy czymkolwiek innym? Jak myślicie? Czekam na Wasze uwagi!:)

6 komentarzy :

 1. oo odwiedziłaś naszą stolicę wojewódzką:)


  ___________
  a u mnie?
  fashion na jesień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam w Katowicach, więc nie pomogę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szczerze przyznam, że mnie na śląsk nie ciągnie:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomieszkiwałam kiedyś w Katowicach, później spędziłam tam sporą część życia :) Miło wspominam i lubię wracać do tego miasta :)

  OdpowiedzUsuń
 5. w Katowicach byłam kilka razy, ale tylko przejazdem i raz na studiach na imprezie ( na którą jechałam z Łodzi:P ), ale mało zwiedziłam miasta.

  jakie tematy mogłabyś poruszyć na blogu? ciężkie pytanie, sama zastanawiam się nad nowymi tematami postów. lubię np. wpisy z migawkami zdjęciowymi z ostatnich dni/tygodni/miesięcy :)

  ps. długo piłaś olej lniany zanim zauważyłaś efekty? jakie one były:)?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates