JAK PRZEDŁUŻYĆ WEEKEND?

   Kto lubi poniedziałki? Z pewnością nie ci, którzy po weekendzie muszą wrócić do pracy - nawet tej lubianej. Pożegnanie z dwudniowym relaksem trzeba oblać bardzo mocną kawą w poniedziałkowy poranek. Znalazłam jednak sposób na łagodniejsze zakończenie weekendu: dwie krople wody toaletowej "Endless Weekend" od Bath&Body Works :).
    Ten niewielki flakonik kryje w sobie zapach słońca, mandarynek, malin, liczi... I chyba tęczy:). Noszę go w torebce w poniedziałki, bo ich aromat mnie relaksuje. Poza tym ich mała pojemność mieści się wszędzie! Znacie ten zapach?
    Do tej pory nie miałam wielkiego kontaktu z marką Bath&Body Works, ale ostatnio coraz chętniej sięgam po ich produkty. Możecie polecić mi jakiś hit tej marki?:)

6 komentarzy :

 1. Buteleczka kusi:) przyda się w poniedziałki<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie miałam żadnego kosmetyku z Bath&Body Works, ale jak napisałaś o zapachu słońca i mandarynek, to z pewnością byłabym zachwycona ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mam perfumy Love Love Love z B&BW i bardzo je lubię do tego długo się utrzymują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam zapachu, ale przedstawiona przez Ciebie kompozycja jak najbardziej mi odpowiada. I też nosze małe buteleczki w torebce. A takie połączenie chyba bardziej by mnie ożywiło niż uspokoiło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. moja koleżanka go miała i była zadowolona;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates