KILKA SŁÓW O KOBIECOŚCIChoć może to wzbudzać kontrowersje, kobiecość jest w cenie. Poniżej postanowiłam wypisać kilka jej atrybutów – sprawdzonych i potwierdzonych.


1.        Długie włosy.
Niestety nie jest możliwe, by sprawić je sobie z dnia na dzień – chyba, że kogoś stać na niszczenie włosów za pomocą doczepiania do nich tych sztucznych. Kiedy jednak już przejdziemy przez mękę zapuszczania, będziemy wyglądać zjawiskowo. Długie, rozpuszczone (lub lekko upięte) włosy w NATURALNYM kolorze to coś mega ekskluzywnego. Jeżeli są umyte, wyczesane i choć lekko ułożone wzbudzają zachwyt w otoczeniu, a nam dodają skrzydeł.
Zauważyłam ostatnio, że  coraz częściej wiek kobiety można poznać po długości włosów – im krótsze, tym ich właścicielka jest starsza.
Żal mi patrzeć na starsze kobiety, „wyskubujące” sobie włosy prawie do cna, a myśląc, że wyglądają jak największe seksbomby.

2.      Spódnice i sukienki.
Lubimy spodnie, bo są wygodne i funkcjonalne, ale wdzięk i czar o wiele łatwiej pokazać, mając na sobie zwiewną sukienkę.

3.      Paznokcie.
Wystarczy, by miały lekki połysk (od bezbarwnego lakieru) i nie były obgryzione.

4.      Zainteresowania.
Kobieta powinna mieć zainteresowania – wszak najseksowniejszą częścią jej ciała jest mózg! To stara, zupełnie już nieaktualna szkoła, mówiąca o słodkiej idiotce, otwierającej szeroko oczy ze zdumienia na każde wypowiedziane przez partnera zdanie.

5.      Brak zainteresowania mężczyzną.
Nieważne, czy chodzi nam o przypadkowo poznanego przystojniaka czy własnego męża. Istotnie, by nie być na jego każde skinienie – jeżeli mężczyzna czuje się zbyt pewnie, nie docenia tego, co ma. Poza tym narzucanie się w żadnym wypadku nie jest wskazane.

Jakie atrybuty dodałybyście?

4 komentarze :

 1. Zabrakło mi na tej liście szpilek :) Chociaż bywają niewygodne, potrafią robić niesamowite wrażenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie, również chciałam wspomnieć o szpilkach. No i do tego jeszcze lekki, naturalny i subtelny makijaż :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki makijaż jest najlepszy - niezależnie od wieku!

   Usuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates