Survivalowy zestaw kosmetyczny dla NiegoPrzy zakupach kosmetycznych nie zapominajcie o swoim Lubym. Poniżej moje propozycje na „Kosmetyczny zestaw przetrwania dla Panów”.Survivalowy zestaw kosmetyczny dla Niego
Co powinien zawierać „Kosmetyczny Zestaw Przetrwania”? Oczywiście produkty bez których mężczyzna nie może się obejść (niezależnie od tego, co sam myśli).

1. Niezbędnym kosmetykiem dla każdego Pana jest płyn do higieny intymnej. Na rynku jest niewiele tego typu produktów dla mężczyzn, dlatego najlepiej postawić w łazience jedna wspólną buteleczkę.

Wiem, że w tej roli znakomicie sprawdza się HIPOALERGICZNA EMULSJA DO HIGIENY INTYMNEJ Z RUMIANKIEM marki Venus. Dla Panów-podróżników firma ma przygotowane miniaturki emulsji o pojemności 50 ml.

2. Najlepsze antyperspiranty produkuje (moim zdaniem) Iwostin.

Dla Panów polecam „TRÓJAKTYWNY ANTYPERSPIRANT O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIU” Iwostin, który jest dodatkowo bardzo wydajny.

3. Współczesny mężczyzna jest – na szczęście! – coraz częściej wielbicielem higieny. Warto tę zacną cechę nagrodzić go kieszonkowym „ANTYBAKTERYJNYM ŻELEM DO MYCIA RĄK” marki Venus. Wypróbowane.

4. UNIVERSAL ATOMIZER GOLDEN MARKI SEPHORA na perfumy to nie tylko niezbędnik Jamesa Bonda. Elegancki, złoty aplikator na perfumy pozwala mężczyźnie mieć przy sobie swój ulubiony zapach bez konieczności noszenia całej butelki.

5. NAWILŻAJĄCY KREM POD OCZY KREM-ŻEL” marki Tołpa likwiduje opuchliznę i cienie pod oczami. Wiem ze sprawdzonego źródła, że ten kosmetyk naprawdę działa.

Ostatnią rzeczą jest kosmetyczka – zapakujcie do niej wszystkie wymienione rzeczy i podarujcie swojemu Chłopakowi/Narzeczonemu/Mężowi. Bez okazji – z uśmiechem. Na pewno się ucieszy.Mój artykuł został opublikowany na portalu www.ek.pl

2 komentarze :

  1. oo tak , nigdy nie można zapomnieć o mężczyźnie w kwestii kosmetyków , sama jak zaszaleje z kosmetykami a swojemu kupie jakiś mały drobiazg to już tak jakby się mniej gniewał hehe :) super blog , powodzenia w dalszym prowadzeniu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawdziwi mężczyźni nie mają problemu, by dbać o siebie! :)


    Dziękuję za życzenia:).

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates