Weselne wpadki

Wakacje to czas obfitujący w śluby i wesela – znajomych, kolegów, przyjaciół, rodziny. W Polsce zaś mamy do czynienia ze zjawiskiem kultu wesel – często są to jedyne imprezy, na które ludzie wybierają się w ciągu całego roku. Wiele singielek ma nadzieję na poznanie w trakcie uroczystości mężczyzny swojego życia. W związku z tym, Panie nawet na kilka miesięcy wstecz myślą o tym, jaką stylizacją olśnić zebranych. Postanowiłam wypisać w punktach jakie błędy „modowe” najczęściej popełniają panie goszczące na weselach, by następnym razem mogły się od nich uwolnić.

  1. Drogie Panie! Zapamiętajcie raz na zawsze: DO ODKRYTYCH BUTÓW NIE ZAKŁADAMY RAJSTOP. Nawet najpiękniejsze buty bez palców (np. sandałki, pantofelki) będą wyglądać fatalnie przy rajstopach (choćby te były jedwabne, ze złota, obklejone diamentami). Rajstopy do odkrytych butów to brak stylu, klasy i poczucia estetyki.
  2. Białe rajstopy można założyć jedynie w wypadku, kiedy ma się mniej niż 10 lat. Jedynie.
  3. Foliowa reklamówka to nie to samo, co torebka wizytowa – nawet, jeśli ma napis „Gucci”, „Abercrombie” lub została kupiona od kurdyjskiej staruszki. Reklamówki nosimy tylko na zakupy.
  4. Jeśli nie umiesz się malować, to tego nie rób.
  5. Nie wkładaj butów na obcasie, jeśli nie potrafisz w nich chodzić.
  6. Ubierz się wygodnie – ciągłe poprawianie stroju wygląda nieelegancko.
  7. Miej wydepilowane nogi i pachy.
  8. Jeśli nie jesteś panną młodą, nie wkładaj białej sukienki.
  9. Lepiej w ogóle nie malować paznokci niż pomalować je niechlujnie.
  10. Wulgarny makijaż jest nie do przyjęcia.

W tym roku nie byłam jeszcze na żadnym weselu, ale gdy tylko nadarzy się ku temu okazja, postaram się poczynić nowe obserwacje. Napiszcie, jeśli przychodzi Wam do głowy pomysł na inne weselne wpadki.


Artykuł został przeze mnie opublikowany na http://ek.pl/artykul/1630/weselne-wpadki/

Publikowanie komentarza

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates