Soraya – mleczko do demakijażu, które nie zmywa makijażu


             Firma Soraya „wypuściła” ostatnio na rynek m.in. serię nowych podkładów oraz linię pielęgnacyjną do twarzy – wraz z kilkoma kosmetykami do demakijażu. Domyślam się, że wiele z Was zastanawia się nad zakupem któregoś z tych produktów, dlatego postanowiłam zrecenzować jeden z nich.
                „Łagodne mleczko do demakijażu twarzy i okolic oczu do cery suchej i normalnej” Soraya to absolutna rewolucja w procesie zmywania makijażu, ponieważ ta nowa formuła sprawia, że… makijaż jest nietknięty. Choć staram się być na bieżąco, nie wiedziałam jednak, że taki jest najnowszy trend, ale chciałabym byście Wy nie były tak „zacofane” jak ja.                A na poważnie: Soraya bardzo mnie zawiodła, ponieważ „Łagodne mleczko…” podrażniło mi skórę (szczypanie), makijaż do końca się nie zmył, zatkał pory i wywołało to realne zagrożenie bezpieczeństwa mojej cery w postaci pryszczy. Na konferencji prasowej inaugurującej sprzedaż tych nowych produktów, zapewniano, że to mleczko doskonale działa również w wypadku makijażu oczu – niestety u mnie nie podziałało.                Cena jest korzystna, ale są kosmetyki, przeznaczone do demakijażu, w bardziej dumpingowych cenach, a o wiele lepszych rezultatach.
Podsumowując: to mleczko nie zachęca mnie do testowania innych nowych  produktów firmy Soraya. x


1 komentarz :

  1. A to dla mnie niespodzianka. Przez przypadek tu zajrzałam i muszę stanąć w obronie owego mleczka :) :)
    Szanuje opinie innych i oczywiście Nie neguję także Twojej opinii, ale ja też mam z tej serii Profesjonalna Szkoła Makijażu wygładzające mleczko i tonik i dla mojej cery są super. Dobrze zmywają makijaż, odświeżają, a o podrażnieniu mowy nie ma. Może masz bardzo delikatną cerę. Ja jestem zdecydowanie na tak :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates